سوالات پرتکرار آزمون آیین نامه اصلی

 

هر متقاضی گواهینامه پایه ۳ رانندگی میبایست برای گرفتن گواهینامه رانندگی خود دو آزمون تئوری آیین نامه را باید موفقیت طی کند .

این دو آزمون شامل آزمون آیین نامه اصلی و آزمون آیین نامه مقدماتی می باشد .

طبق تجربه ای که از کاربران سایت سوال آیین نامه داشته ایم معمولا سوالات آیین نامه اصلی از سوالات آیین مقدماتی برای آنها سخت تر بوده است .

نکته ای که در اینجا حائز اهمیت است اینست که زمانی سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای ما سخت خواهد بود که قبل از آزمون با انواع نمونه سوالات آیین نامه آشنا نشده باشیم .

در واقع با حل نمونه سوالات آیین نامه می توانیم . با آمادگی بسیار بالایی در هر دو آزمون آیین نامه اصلی و آزمون آیین نامه مقدماتی نمره قبولی را بیاوریم .

یکی از دلایلی که باعث شده سوالات آیین نامه اصلی سخت تر از سوالات آیین نامه مقدماتی باشد اینست که سوالات آیین نامه اصلی دارای سوالات فنی نیز می باشد .

بنابراین لازم است قبل از امتحان آیین نامه راهنمایی و رانندگی اصلی نمونه سوالات آیین نامه فنی نیز حتما حل کنید .

علاوه بر خواندن نمونه سوالات آیین نامه و دانلود آن و خواندن کتاب آیین راهنمایی و رانندگی وضعیت روحی شما در زمان آمون نیز می تواند تاثیر مستقیمی در قبولی شما و یا مردودی شما در آزمون داشته باشد .

سعی کنی در زمان آزمون آیین نامه اعتماد به نفس خود را حفظ کنید و با آرامش کامل در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی شرکت نمایید .

چراکه اگر آرامش در هنگام آزمون نداشته باشید همان اطلاعات و دانسته هایی که دارید نیز نمیتوانید به درستی انتقال دهید و درنتیجه نمره ای که حق شما نیست کسب خواهید کرد .

قطعا با حل نمونه سوالات آیین نامه می توانید این آمادگی و اعتماد به نفس را فزایش دهید .

برای آشنایی بیشتر با نمونه سوالات آیین نامه گزینه ی دانلود نمونه سوالات آیین نامه را کلیک کنید  …

منبع http://soal-aeennameh.com/