بهترین متخصص ارتودنسی

بهترین متخصص ارتودنسی فردی است که تجربه بالا، توانایی های علمی و مدارک دانشگاهی مرتبط با ارتودنسی را دارا می باشد. بهترین متخصص ارتودنسی برای بالا بردن توانایی بیشتر در درمان های سخت و بیماری های سندروم فک و صورت، رشته فلوشیپ را در دانشگاه  گذرانده اند. البته تعداد بسیار کمی از متخصصین ارتودنسی می توانند دوره فلوشیپ را بگذراند. درمان های پیچیده و تخصصی ارتودنسی، درمان های ثابت و جراحی های فک و صورت توسط بهترین متخصص ارتودنسی درمان خواهد شد.

بنابر این یک دندانپزشک عمومی صلاحیت درمان های ارتودنسی را ندارد بلکه ایشان تجربه ی لازم جهت پیشگیری از ناهنجاری های ارتودنسی را دارند. با توجه به توضیحات ذکر شده می توان گفت که درجه علمی یک دندانپزشک با متخصص ارتودنسی که دارای فلوشیپ ارتودنسی نیز می باشد، متفاوت زیادی دارد. شما عزیزان با مراجعه به بهترین متخصص ارتودنسی لبخند هالیوودی را به خود هدیه می دهید و زیبایی لبخند خود را تضمین می کنید.

درمان های ارتودنسی توسط بهترین متخصص ارتودنسی

وظیفه اصلی بهترین متخصص ارتودنسی تشخیص، پیشگیری و درمان ناهنجاری های دندانی فکی است. درمان های ارتودنسی می تواند توسط ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، ارتودنسی نامرئی یا ارتودنسی شفاف و غیره انجام شود. بطور کل درمان ها را می توان به دو گروه اصلی تقسیم کرد:

یک گروه از درمان های برای تصحیح دندان ها می باشد و گروه دیگر برای برطرف کردن ناهنجاری های فکی می باشد. درمان هر کدام از گروه ها با دستگاه مخصوص انجام خواهد شد. البته اگر بیمار به موقع مراجعه کند برای درمان اصلاح دندان و یا ناهنجاری فکی و همکاری خوبی هنگام درمان داشته باشد می تواند به راحتی مشکل دندان خود را برطرف نماید و دیگر نیازی به جراحی نخواهد داشت و مشکلات او با ارتودنسی به راحتی قابل درمان خواهد بود در غیر این صورت در اولین مرحله بیمار تحت درمان ارتودنسی قرار می گیرد و بعد از زمان درمان ارتودنسی تحت جراحی قرار خواهد گرفت.

دکتر جمیلیان دارای کلینیک تخصصی ارتودنسی در تهران می باشند علاوه بر آن در بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تدریس می باشند، دارای بورد تخصصی ایران و اروپا و عضو انجمن ارتودنتیست های ایران و آمریکا و اروپا می باشد. لازم به ذکر است که ایشان دارای مدرک فلوشیپ جراحی ارتودنسی نیز می باشند.

از آنجایی که محاسبه هزینه ارتودنسی از طریق تلفن و اینترنت مقدور نمی باشد و نیاز به معاینه حضوری دارد، پیشنهاد می کنیم برای گرفتن مشاوره و محاسبه هزینه ارتودنسی از ویزیت رایگان دکتر جمیلیان استفاده نمایید و با کلینیک دکتر جمیلیان جهت هماهنگی تعیین وقت تماس حاصل بفرمایید.